Co o nás říkají naši klienti

"Pouhá představa výměny oken na dvou budovách našeho hotelu v samém centru Prahy nás děsila už leta. Hýbat s okny ikonického Rottovského domu s Alšovými výmalbami nám vlastně připadalo zcela nereálné, ač původní okna dávno nesplňovala téměř žádnou z obvyklých - a požadovaných - funkcí. Až do té doby, než se odněkud, už ani nevím, odkud, objevil Trustav.

Praha 1, V. J. Rott
Praha 1, V. J. Rott

Najednou jakoby vše šlo, ba samo a hladce. Od pořízení historické dokumentace, přes detailní průzkum a dokumentaci stávajících oken a nákresy přesných kopií, vypracování obsáhlé historické studie, jednání s památkáři i ostatními příslušnými odbory státní správy - až po výměnu samotnou. Celý proces proběhl s udivující rychlostí, bez potíží a k naší naprosté spokojenosti. Dům u Rotta je díky nim dnes ještě hezčí a autentičtější, neboť nová okna přesně odpovídají oněm původním bez desetiletí úprav a různých dobových vychytávek a doplňků. Bez váhání mohu proto Trustav doporučit i pro ty nejsložitější případy historických budov a výměn oken v nich."

Jana Budinská, Generální ředitelka ve společnosti Hotel Rott, a.s. 


"Na našem pětipodlažním domě postaveném v novorenezančním stylu nalézajícím se v památkové rezervaci v Praze 1 provedla firma Trustav kompletní výměnu všech oken ve výborné kvalitě splňující nadto všechny požadavky Národního památkového ústavu a Odboru památkové péče Magistrátu hl.m. Prahy. Nová okna byla jako kopie původních byla vyrobena ve výborné kvalitě, montáž probíhala přesně v dohodnutých termínech dá se říci za plného provozu. 

Praha 1, Havlíčkova 15
Praha 1, Havlíčkova 15

Trustav stará okna vyboural a zlikvidoval, vždy tentýž den nahradil nově vyrobenými, upravil omítky kolem nich a uklidil. S firmou Trustav máme ty nejlepší zkušenosti."

Ing. Gustav Gemperle, spolumajitel domu č.p. 1682 v Havlíčkově ulici v Praze 1


"S firmou Trustav jsem přišla do styku nejdříve v Praze na Vinohradech, kde nám na starém činžovním domě vyměňovali okna, opravovali balkony a lakovali dveře. Přestože se práce odehrávaly v chladném únoru, nikdo v domě nepocítil nejmenší nepohodlí. Byli rychlí, precizní, dokonale profesionální. Proto jsem se následující rok na Trustav obrátila znovu, potřebovala jsem vyměnit okna u rodinného domku. Opět jsem byla nesmírně spokojená. Pečlivé vyměření a následně už jen celková výměna oken, absolutně bezchybné začištění, úklid, odvezení odpadového materiálu. Kdybych vlastnila hrad nebo zámek a potřebovala jsem jeho opravu, vždycky bych oslovila spolehlivý, rychlý a dokonale profesionální TRUSTAV!"

PhDr. Hana Stibralová


"Spolupráci s firmou Trustav s.r.o. mohu vřele doporučit. Mám za sebou již dvě etapy výměny oken v budově staré školy z roku 1902. Repliky oken jsou velmi zdařilé, oceňuji tenké rámy, precizní provedení, repliky kování a výbornou funkčnost. Od prvotního jednání - nabídka, zaměření, montáž, vše proběhlo hladce. Domluva se zástupci firmy probíhala zcela bez problému. Po montáži bylo i uklizeno."

Mgr. Kateřina Vávrová, ředitelka školy


"Firmu Trustav s.r.o. mohu všem jen doporučit. Tato firma nás mile překvapila svým profesionálním i osobním přístupem. Práce byly provedeny kvalitně a v termínu.
V dnešní době je štěstí narazit na firmu, která odvede práci dle vašeho očekávání."

Jaroslava Stvarnikova, předsedkyně SVJ U obecního dvora 794/4, Praha 1